برگزیدگان مرحله اول مسابقه لباس آینده

بیانیه داوری مرحله اول

ضمن تشکر از تمامی 247 شرکت کننده محترم مرحله اول “جشنواره لباس آینده و فناوری در پوشیدنی‫ها” با احترام افراد ذیل به عنوان برگزیدگان مرحله اول این رویداد با ذکر شرایط زیر معرفی می شوند:

 

  1. افرادی که نام آنها در گروه شماره 1و 2 درج شده، گواهی مربوط به حضور در مرحله اول را دریافت خواهند کرد.
  2. هر دو گروه از افرادی که در گروه شماره 1 و 2 اسامی ایشان درج شده از تاریخ اعلام اسامی لغایت 20 شهریور 1400 فرصت دارند که حداقل 1 و حداکثر 2 look کامل از طرح های پیشنهادی در مرحله اول یا طرح‫های اصلاح شده خود را در قالب یک نمونه دوخته شده به دبیرخانه جشنواره(قبل از مراجعه یا ارسال پستی با شماره تلفن 09334084008 تماس حاصل کنید) تحویل بدهند.
  3. به نظر هیأت داوران طرح‫های افرادی که نام آنها در گروه شماره 2 درج شده نیاز به امکاناتی ویژه دارد لذا حضور این افراد در بخش نهایی و نمایش آثار برای داوری نهایی منوط به این خواهد بود که 1) حتماً بتوانند حداقل 1 و حداکثر 2 look کامل از طرح های پیشنهادی(بدون اصلاح یا تغییر در طراحی) را اجرا کنند و 2) پیش از حضور در رویداد مورد تأیید تیم منتور-داوران جشنواره قرار بگیرند.
  4. افرادی که نام آنها در گروه شماره 3 درج شده حتماً می‫بایست حداقل 2 look کامل را تا تاریخ 20 شهریور 1400 اجرا کرده و حداکثر تا همین تاریخ بر اساس فرم خام پورتفولیو مبنای فکری و ایده اصلی طراحی خود را تشریح کنند، بدیهی است بدون تهیه پورتفولیو و شرایط پیش گفته بر اساس ایده اصلی و قوانین جشنواره قبولی ایشان لغو خواهد شد.
  5. تمامی آثار جشنواره پیش از ورود به مرحله نمایش توسط هیأت منتور-داوران جشنواره مورد بازبینی قرار می گیرد و تنها در صورتی که کیفیت مناسب از لحاظ دوخت و سایر ویژگی های فنی را داشته باشد، وارد بخش نمایش خواهند شد. شایان ذکر است سقف برگزیدگان
  6. در اسامی اعلام شده تنها نام فرستنده اثر عنوان شده لیکن حقوق افرادی که به طور گروهی اقدام به تهیه آثار کرده اند در جشنواره محفوظ است.
  7. تمامی افرادی که نام ایشان در گروه های ذیل ذکر شده برای اطلاع از ادامه اقدامات ابتدا فرم مندرج در انتهای این همینه صفحه را تکمیل کرده و سپس در واتساپ پیامی به این شماره(09334084008) ارسال کنید(در پیام ذکر کنید: نام و نام خانوادگی، شماره گروه مثال: مهسا محمدی، گروه 3)
  8. در اولین فرصت توسط دبیرخانه جشنواره به تمامی کسانی که جزو برگزیدگان رویداد نبوده اند دلایل عدم پذیرش آثار ایشان از طریق ایمیلی که در زمان ثبت نام به جشنواره اعلام کرده اند اطلاعرسانی خواهد شد.

گروه 1:

ورود به مرحله دوم برای اجرای یک look
  • مرجان اسکوئی فر
  • شیوا ابراهیم پور ملکی
  • سعیده احمدی
  • خدیجه احمدی نژاد
  • فاطمه برق زادگان و گروه
  • دینا بنی هاشمی
  • غزل سادات جبارزاده
  • عاطفه سید اصفهانی
  • دل آرام جعفر آقائیان
  • آناهیتا جوادپور
  • زهره حسینی
  • مهرشاد خرمی
  • شاهین شیروانی
  • فاطمه صحت
  • مهسا عبداللهی
  • ریحانه علیزاده
  • راضیه فصاحت و گروه
  • زهرا قانعی
  • سعیده قولفایی زاده
  • پریسا کامرانی ملکی
  • مینا مسعودپور
  • ساحل مهرداد
  • دینا مهروز
  • نادیا میخ چی
  • ثنا میراحسنی و گروه
  • لادن میرزاخلیلی
  • فرزانه نظام آبادي
  • آزاده هاشمی و گروه
  • حسین یزدی و گروه

گروه 2:

ورود به مرحله دوم مشروط به اجرای یک look
  • الهه ابراهیم زاده
  • سامیار اکبرزاده
  • شادان اورک
  • آرزو بازمانده
  • شیوا بوستانی
  • مائده جابری انصاری
  • عارفه جهانگیری
  • نرگس حاتمی
  • روژینا حمیدی نژاد
  • بهار خردمندی
  • مینا دامنکشان
  • سیده زینب دهقانیان
  • ثمین ربیعی
  • زینب رجبعلی
  • ليلا زاهدي
  • فائقه زمزمی
  • فرنوش زینعلی
  • رضوان سهرابی
  • مهتاب سیفی
  • فاطمه شهرام فر
  • مهتا غلامی و گروه
  • زهرا فیاضی
  • هانا قهرمانی فرحناک
  • سارا کسروی
  • سپیده گل اندامی
  • مریم مجابی
  • زهرا محمودی
  • زهرا نادری
  • ایران نژاد سلیمان اصل
  • غزال یزدان پناه

گروه 3:

ورود به مرحله دوم مشروط به تکمیل پورتفولیو:
  • سعیده بوستانی نوبری
  • سحر تقی اوغلی
  • عزیزه پاشازاده
  • خدیجه صادقی
  • فاطمه صالحی و گروه
  • مریم عباسیان
  • ریحانه کاغذچی
  • شیوا منیری

برگزیده اکسسوری:

ورود به مرحله نهایی و اجرای حداقل یک ایده
  • شبنم جهان بخش

برگزیده فناوری در پوشیدنی‌ها:

ورود به مرحله نهایی و ارائه محصول
  • حسن پناهی

سایر موارد:

ورود به مرحله نهایی و ارائه محصول
  • سپیده یحیوی

پینوشت: فولدر اثر نامبرده در فرآیند داوری مرحله اول مفقود شده بود و نامبرده در هفته انتهایی شهریور پس از پیگیری شخصی اثر خود را در مهرماه 1400 با اجازه دبیر جشنواره و بدون استفاده از مشاوره منتورینگ به جشنواره ارائه نمود

نام و نام خانوادگی(Required)
لطفاً فقط فردی که نام وی در لیست برگزیدگان قرار دارد این فرم را تکمیل کند.
گروهی که نام شما در آن ذکر شده:(Required)
دقت کنید که گزینه درست را انتخاب بفرمائید
شماره ملی فردی که نام وی در لیست برگزیدگان قرار دارد.
شماره تلفن همراه فردی که نام وی در لیست برگزیدگان قرار دارد.
این ایمیل برای مکاتبات آتی استفاده خواهد شد. توجه کنید که در ابتدای ایمیل عبارت www را ننویسید.
آدرس(Required)
آدرس فردی که نام وی در لیست برگزیدگان قرار دارد.
آدرس محل سکونت نماینده گروه یا فردی که که قرار است به نمایندگی از گروه در کارگاه تخصصی شرکت کند.
لطفاً اسامی اعضای گروه را هر کدام در یک خط وارد کنید. در صورتی که کسی با شما همکار نیست این بخش را خالی بگذارید.
با کدامی یک از منتور-داورهای ما آشنایی دارید
منظور از آشنایی گذراندن دوره های آموزشی و یا کارآموزی است.
حضور در کارگاه تخصصی(Required)
در تاریخ 6 و 7 شهریورماه کارگاهی تخصصی برای برگزیدگان مرحله اول برگزار خواهد شد. حضور در این کارگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری است. انتخاب کنید که به کدام صورت تمایل به شرکت در این کارگاه را دارید.
خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
برگزیدگان مرحله اول
Translate »