دستبندی که ساعت اپل را همیشه شارژ نگه می دارد

شارژ ساعت اپل با داک MagSafe و اینکه هرشب باید آن را شارژ کرد، بسیار آزار دهنده است. به خصوص زمانی که در حرکت هستید و باتری شما رو به اتمام است ، شارژ آن با داک عملا غیر ممکن است. اما محصول جدید شرکت کیک استارتر به نام PRIME Strap هر دو مشکل شارژ و داک را حل کرده است.دستبند PRIME Strap ، دو باتری 150 میلی آمپری دارد که می توانند ساعت اپل را 1.3 بار شارژ کند(باتزی این ساعت 205 میلی آمپر است). این باتری ها قابل تعویض می باشند که توسط نشانگر هایی که در بالا و پایین ساعت وجود دارند وضعیتشان نشان داده می شود.

کمپانی Brilletark که ایده ی اصلی این محصول را داده است می گوید : این کار توسط بک پورت 6 پین که در داخل اسلات مخفی شده است انجام می شود. اگرچه اپل این روش را برای شارژ کردن ساعت های خود قبول ندارد ولی دارندگان این ساعت تایید می کنند که می شود از این پورت برای شارژ کردن ساعت استفاده کرد.

این باتری ها می توانند در داخل یک پاور بانک دایره ای شکل قرار بگیرند و شما قادر خواهید بود با آن گوشی آی فون خود را شارژ کنید که روش شارژ کردن جالبی می باشد. Brilletark برای به تولید  رساندن این محصول به 30000 دلار سرمایه احتیاج دارد که اگر همه چیز به خوبی پیش برود ، این دستبند تا اواخر ماه جولای 2016 وارد بازار می شود. دستبند PRIME Strap قرار است در دو جنس آلیاژ آلومینیوم و آهن ضد زنگ ، برای هردو مدل 38 و 42 میلی متری به فروش برسد .

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »