لباس هوشمندAQI جدید ترین تکنولوژی فوتبال مدرن

جام جهانی نوآوری ها در پوشاک هوشمند

مصرف کنندگان هرروز بیشتر از قبل از فناوری های پوشیدنی در زندگی روزانه خود استفاده میکنند. آنها بدون وقفه در حال استفاده از تلفنهای هوشمند و رسانه های اجتماعی هستند. لباسهای هوشمند مرحله بعدی این حوزه به شمار میروند. شرکت لباسهای هوشمند  AiQ یکی از شرکتها در این حوزه است که به دنبال نوآوری های پیشرفت میگردد و میخواهد با استفاده از پارچه، مهندسی پوشاک، و سیستمهای قدرتمند لباس جدیدی طراحی کند. در این خصوص مدیرعامل AiQ مارک چن، گفتوگویی کرده و از جام جهانی نوآوری گفته است.

لباس های هوشمند AiQ جدیدترین تکنولوژی فوتبال مدرن

مدتی طولانی است که در جام جهانی نوآوری در فناوری های پوشیدنی شرکت میکنید. هدف از این مشارکت چیست؟

جام جهانی نوآوری بهترین راه برای ارتباط با بازیکنان حرفهای جهانی در این حوزه است. ما در سخنرانی ها، معرفی محصولات و جلسات شرکت میکنیم تا با همکاران خود در ارتباط باشیم. هرسال با استعدادهای جدیدی آشنا میشویم و از نوآوری های آنها الهام میگیریم.

به نظر شما در چه حوزه ای از صنعت پوشاک هوشمند باید توسعه صورت بگیرد؟

در دوازده ماه آینده صنعت پوشاک هوشمند از ایده و طرح به مرحله آزمایش و سپس معرفی محصول دست خواهد یافت. در آسیا، تقاضا برای مراقبت از سالمندان بسیار بالاست و جمعیت این منطقه نیز به سرعت در حال افزایش است، درنتیجه این منطقه برای آزمایش پوشاک هوشمند در حوزه سلامت بسیار مناسب خواهد بود. در حوزه ورزش و تناسب اندام نیز، پوشاک هوشمند علائم حیاتی مانند ضربان قلب و حرکت را کنترل میکنند. ,

شرکت کنندگان باید از همکاری با AiQ چه انتظاری داشته باشند؟

AiQ از سال 2009 در صنعت پوشاک هوشمند پیشرو بوده و یک تیم طراحی پوشاک قوی دارد که مجموعه وسیعی از پارچه و طراحی الکترونیک را در اختیار دارد. شرکت کنندگان این فرصت را دارند تا با تیم اجرایی ارشد شرکت ما گفتوگو کنند و با مزایا و امکانات شرکت آشنا شوند. دو نوع شرکت کننده میتوانند از این همکاری بهره ببرند؛ طراحان دستگاه های پوشیدنی غیرپارچه ای که میخواهند به کاربران نهایی خود در حوزه پوشاک نزدیک شوند.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »