کفش های خودبند هایپر آداپ

کفش های هایپرآداپت 1 زمانیکه پوشیده می شوند بصورت خودکار دور پای شما محکم می شوند ؛ در حالیکه انتظار کفش نایکی مگ را می کشیم (کفشی به سبک و سیاق کفش های قهرمان فیلم بازگشت به آینده)کفش  هایپرآداپت 1 نایک (نایکی) با حس کردن پاشنه ی پای فرد بندهای خود را منطبق با آن محکم می کند. تیفانی بیرز مخترع ارشد و مدیر پروژه این محصول می گوید: زمانیکه پای فرد در کفش قرار گرفت میتوان با دو دکمه که در دو سمت کفش قرار دارند اندازه را کاملاً ست کرد.

البته ابتکارات نایکی محدود به همین ها نمی شود زیرا تینکر هتفیلد طراح معروف کفش از همین حالا دنبال طراحی کفشی است که در حین حرکت فرد هم در پا شل و سفت می شود تا مناسب پای ورزشکارانی شود که نیاز به کم و زیاد شدن فشار کفش دارند. هایپرآداپت 1 قرار است در فصل تعطیلات امسال در سه رنگ (از جمله رنگی پر تلالو شبیه نایکی مگ) تنها به اعضای Nike+ و با قیمتی که تا به حال اعلام نشده عرضه شود. حال که صحبت از نایک پلاس به میان آمد باید گفت این نرم افزار جدیداً در ماه ژوئن 2015 تغییراتی یافته تا به گفته ی شرکت نایک مثل کفشهای با بندهای قابل تطبیق مناسب هر فرد و کاملاً شخصی شود. با ورود به فضای کاربریتان با برنامه های SNKRS، Run Club و Training Club مرتبط شده و توصیه هایی مطابق با سلیقه و سابقه قبلیتان خواهید یافت. نایکی سعی دارد فروشهایش را کاملاً شخصی پیش ببرد. به همین منظور زبانه ای به نام Services به برنامه افزوده که مانند خدمتکار شما را به Nike+ Experts هدایت کرده و ضمن پاسخ به هر سوالی که در مورد کفشهای ورزشی پس ذهن دارید جایی را در فروشگاه نایکی برای خرید شما رزرو می کند.

این ابتکارات بخشی از مجموعه ابتکارات سال 2016 نایکی هستند که از جمله ی آنها Air Vapor Max می باشد که تنها با اتکا به فن آوری کیسه ی هوای مشهور نایک، لایه ی فوم شوک گیر را حذف کرده و بگونه ای کاملاً مهندسی شده و بسیار دقیق روی کفشهایی چون KD9 (کوین دورانت 9) و باقی کفشهایی که نایکی آنها را کفشهای “عصر ابتکارات” خود می نامد نصب شده است. تنها مشکل این است که هیچکدام این ابتکارات هنوز باعث نمیشوند بتوانیم مانند استیفن کری (بسکتبالیست آمریکایی) شوت کنیم! هرچند خود این بسکتبالیست هم با نایک قرارداد بسته از کفشهای Under Armour استفاده کند.

 

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »