با بلوبل سلامتی نوزادان را رصد کنید

پکیج بلوبل شامل محصولاتی مثل مانیتور کودک ، مچ بند پدر و مادر و برنامه است.این دستگاه ها به والدین اجازه می دهند تا از راه دور فعالیت و  شرایط کودک خود را رصد کنند. جالب است بدانید سه بنیانگذار این استارتاپ همگی متخصصان مراقبت های بهداشتی و پدرانی هستند که از سیستم هی مانیتورینگ فعلی کودک ناراضی بودند.

بلوبل در فهرست طراحی گجت های پوشیدنی 2019 جایزه برترین گجت سال را دریافت کرد. این سیستم مانیتور کودک هوشمند به لباس کودک متصل می شود و میزان تنفس ، دما ، موقعیت ، میزان خواب و فعالیت کودک را اندازه می گیرد.این اطلاعات سپس از طریق بند دستی و اپلیکیشن موبایل به صورت اطمینان بخش به والدین ارسال می شود.در شرایط خطرناک مچ بند بند والدین ارتعاش می دهد و هشدارهای بصری را برای نشان دادن هرگونه عمل مورد نیاز ارائه می دهد. این گجت پوشیدنی همچنین الگوهای خواب والدین را ردیابی می کند.این اطلاعات امکان ایجاد یک مرور کلی از رفتار را فراهم می کند که می تواند در ایجاد روال مداوم و سالم برای کودک و والدین مفید باشد.

این تنها سیستم پوشیدنی است که با بررسی داده های تفسیر و تفسیر مشترک ، دو موضوع مرتبط به کودک و والدین را کنترل می کند تا درک کند چگونه می توان بهزیستی خانواده را بهبود بخشید. این سیستم درواقع یک هاب هوشمند است که بخش از آن در اتاق کودک قرار دارد و بخش دیگر آن در اختیار والدین است.این مرکز کنترل بیسیم دارای نورپردازی شبانه و همچنین یک میکروفون و بلندگو است که به والدین امکان می دهد به صدای کودک خود گوش دهند یا با کودک خود صحبت کنند

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »