چندتا فناوری پوشیدنی دیگه

فناوری آنقدر پیشرفته کرده که امروزه می توانید ، به بررسی ایمیل ،ترجمه ی سخنرانی و ضبط تصویر در یک جفت عینک بپردازید .علاوه بر آن تولید و توسعه ی چشم گیر گوشی های هوشمند مدعای این همه پیشرفت و رشد می باشند . اما در مورد فناوری پوشیدنی میتوان گفت که این صنعت با تمام پیشرفت ها و شاخه های جدیدش هنوز در دوران کودکی خود است .

پیش بینی می شود که جوراب، کیف پول، لباس ها  همه این اقلام قبیله ای از لحاظ روحی و روانی به فن آوری مد روز می روند. همانطور که تکنولوژی کوچکتر و قدرتمندتر می شود، طراحان  به بررسی امکان ترکیب آن با لباس و لوازم جانبی پرداخته اند.

اینکه روزی بتوانیم با لباس های نازک مانند بلوز شلوار مردانه در زمستان گرم باشیم و در زمستان خنک یک رویا دست نیافتنی نیست .

پیراهن T-Qualizer

زمانی غارنشین ها گله های حیوانی داشتند و از پوست آن ها برای خود لباس تهیه میکردند.بعد پنبه نرم و زیبا و سپس پلی استر مصنوعی آمد.در نهایت، فضای مدرن فضای ارائه یک اکولایزر گرافیکی کاملا کاربردی در فرمت تی شرت دستی بوجود آمد . این تیشرت با صفحه نمایش درخشان در T-Qualizer است که به صورت پویا با هر صدای محیط یا موسیقی تغییر می کند.

ویژگی های این تیشرت :

  1. به سر و صدای محیط یا موسیقی پاسخ می دهد
  2. بسته باتری در جیب کوچک داخلی پیراهن قرار دارد
  3. هر نوار اکولایزر بسته به فرکانس صدا واکنش نشان می دهد
  4. AAA باتری مورد نیاز است
  5. بسته باتری قابل جابجایی است، پیراهن باید دست شسته شود

این محصول هم اکنون به فروش می رسد.

سابین سیمور، بنیانگذار آژانس مشاوره فناوری پوشیدنی، لباس هایی را طراحی می کند که می توانند رنگ را تغییر دهند یا حتی دمای را تنظیم کنند

لباس های ضد آب

در واقع، لباس ضد آب، که در سال ۲۰۰۷ عرضه شد، به تغییرات فیزیولوژیکی مرتبط با احساسات مختلف مانند افزایش ضربان قلب و استرس پاسخ می دهد .

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »