فناوری پوشیدنی که برای حیوانات هم میشه

جدیدا یه فناوری پوشیدنی که GPSداره برای حیوانات خونگی طراحی شده که کاربر می تونه متوجه بشه حیوان خونگیش کجاست و چیکار می کنه.سامانه شناسایی با امواج رادیویی که RFID هست یه فناوری کارآمده که زیر پوست حیوانات قرار می گیره که دامپزشک ها و کارمندان پناهگاه های حیوانات و صاحبای حیوان خونگی می تونن ازش استفاده کنن و این قابلیت رو داره که سابقه پزشکی حیوان خونگی رو نشون بده.

گردنبند هایgps دار به کاربر کمک می کنه که با نصب یه برنامه در گوشی خود از اینکه حیوان خونگیش کجاست و چیکار می کنه اطلاع پیدا کنه .

یه گردنبند ردیاب هست که به اسمINVOXIA که هم GPSداره و هم مناطق امن شخصی رو مشخص می کنه و نیازی نیست که سیم کارت وارد شه و 15 گرم وزنشه و ضد آبه.

گردنبند LINKAKC:نسبت به دوتای قبلی خوشگل تره و کاربردش اینه که اگه دمای اتاق خیلی گرم یا سرد بشه هشدار میده و چراغی داره که برای پیاده روی شبانه مناسبه.

گردنبند TAB CAT BY LOC TOR8:یه فرنکانس رادیوییه که جای GPS رو گرفته و یه صفحه نمایشگر داره که اگه از حیوان خونگی تون 121 متر هم فاصله بگیرین می تونین ببینینش و وقتی حیوان به خونه بر می گرده سیگنال می فرسته.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »