فناوری پوشیدنی نحوه کار و زندگی ما رو می تونه عوض کنه!

سیستم هایی که سلامت کاربر رو دنبال می کنه الان بازارش چند میلیاردی شده . این سیستم ها توسط کاربر توی وضعیت های مختلفی استفاده میشه . دولت ها و شرکت ها تلاش می کنن این تجهیزات پوشیدنی رو برای بالا بردن سلامتی انسان و کم شدن هزینه های پزشکی استفاده کنن.

کم شدن هزینه های خدمات پزشکی

این تجهیزات می تونه به افراد مسن کمک کنه که یه مدت بیشتری رو مستقل زندگی کنن و کار تجهیزات هم اینه که علائم حیاتی رو کنترل می کنه و اگه یه شرایط اضطراری پیش اومد درخواست کمک می کنه که نتیجش باعث بهبود کیفیت زندگی و کم شدن هزینه مراقبت پزشکی میشه . مثل کنترل بیماری دیابت.استفاده از این فناوری باعث اینه که مراجعه بیمار به بیمارستان کم بشه و هزینه مراقبت پزشکی کم بشه و اینکه بیمار از راه دور کنترل میشه و پزشکان در روز بیمارای زیادی رو ویزیت می کنن.

سلامتی در محل کار

سلامتی کارمندان باعث بالا رفتن بازدهی و کم شدن زمان غیبت در کار میشه .آمریکا از این سیستم سلامت استفاده می کنه . حالا تجهیزات پوشیدنی می تونه به کارآمد بودن برنامه ها کمک کنه . چجوری؟ اینجوری که دیگه این تجهیزات به صورت خودکار تمام اطلاعات کاربر رو مثل میزان فعالیت و کالری سوزانده شده و اینجور چیزا رو ذخیره می کنه و برنامه به شرکت منتقل می کنه .از این تجهیزات میشه برای بالا بردن ایمنی کارگران در محیط های خطرناک استفاده کرد که در صورت خطر به صورت خودکار درخواست کمک می کنه.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »