هواپیماهای بدون سرنشین و عینک های هوشمند

زیرساختهای ارتباطات از راه دور را بدون تهدید تکنسین ها حفظ کنید. یک مدل ابتکاری مداخله از راه دور ارائه دهید به طور فزاینده ای کامل و کارآمد اینها اهدافی است که Ennova به لطف استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و عینک هوشمند ، دنیای کمک های فنی به TLC را متحول کرد. Ennova که در 2010 متولد شده و در انکوباتور I3P در پلی تکنیک تورین توسعه یافته است ، اکنون بیش از کارمندان 1.200 و بیش از 4 میلیون کمک مداخله فنی را در سال شمارش می کند.

هواپیماهای بدون سرنشین برای مکانهای خطرناک و دشوار

پروژه Ennova نامیده می شود نگهداری و همینطور است با هدف TELCO. کنترل از راه دور نگهداری معمولی ، پیشگیرانه یا فوق العاده ، و همچنین ارزیابی خسارت یا خرابی زیرساخت ها ، حتی در مناطق جغرافیایی از راه دور یا به راحتی در دسترس نیست. همه بدون نیاز به انتقال تیم کاملی از تکنسین ها به سایت ، اما با تکیه بر چشمان دیجیتال هواپیماهای بدون سرنشین.

هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای مورد استفاده Ennova قادر به پخش تصاویر با کیفیت بالا هستند.اطلاعات جمع آوری شده توسط پهپاد به سکوی فناوری که بطور خاص توسط Ennova ساخته شده است منتقل می شود. این بستر به شما امکان می دهد فرم مداخله ای را با فتوگرامتری 2D پر کنید ، و فیلم هایی با تمام نقاط مورد علاقه و سپس درخواست مداخله را تولید کنید.با کمک هواپیماهای بدون سرنشین که توسط خلبانان آموزش دیده رانده می شوند و با توسعه یک پلت فرم خاص IoT ، همچنین ممکن است دوست داشته باشید: اهمیت اول بودن: گوگل کنترل ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین را کنترل می کند. Ennova از قبل آماده پشتیبانی نیازهای آینده مربوط به ساخت و مدیریت زیرساخت های شبکه 5G در ایتالیا است.

وی توضیح می دهد:

“اغلب درخواست های تعمیر و نگهداری نواحی مربوط به سرزمین هایی است که به دلیل خاص بودن منطقه جغرافیایی همیشه به راحتی قابل دسترسی نیستند: وجود پوشش گیاهی ، جاده های شکسته ، اختلاف ارتفاع و شرایط خطر برای اپراتور Telco“.

ساندرو پومپی ، مدیر عملیات سرویس Ennova.

“به لطف استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین قادر به دستیابی به این مکانها هستیم بدون اینکه ایمنی تکنسین های خود را با انجام تعمیر و نگهداری از راه دور در معرض خطر قرار دهیم.”

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:اپل: تراشه های هوش مصنوعی می روند

عینک هوشمند برای مداخلات تخصصی از راه دور

پشتیبانی دیجیتال و نگهداری از راه دور آنها حتی به لطف کارآیی بسیار کارآمدتری دارند عینک هوشمند واقعیت افزوده: Ennova در حقیقت با آن همکاری داشته است HeadApp، یک استارتاپ مستقر در تورین که متخصص در اجرای دستگاه های پوشیدنی واقعیت افزوده پوشیدنی است ، که در بین بنیانگذاران آن Maurizio Cheli ، اولین فضانوردی که در طول ماموریت STS-75 برنامه شاتل فضایی متخصص بوده است ، افتخار می کند.

من با موفقیت در زمینه حمل و نقل هوایی مورد آزمایش قرار گرفتم ، i عینک های هوشمند از HeadApp نیز در بازار صنعت 4.0 استفاده می شود. در واقع آنها آمده اند مورد استفاده توسط Ennova برای بهبود تعامل اتاق کنترل اتاق و ارتباط داده ها در زمان واقعی از راه دور. Ennova با استفاده از بستر اختصاصی مشخص می شود یک راه حل، برای مدیریت یکپارچه انواع مختلفی از تکنسین ها از راه دور و در مشتری. Ennova با استفاده از عینک های هوشمند امکاناتی را ارائه می دهد در خدمات تشخیصی و اقدامات درمانی حتی از راه دور مداخله کنید. عینک های هوشمند همکاری مؤثر بین منابع توزیع شده در سراسر کشور و بین المللی را پشتیبانی می کنند و از اپراتورهای خاصی که باید در یک زمینه بحرانی کار کنند و یا در مدت زمان کوتاه دستیابی به آنها دشوار باشد ، پشتیبانی می کنند.در واقع تکنسین های موجود در منطقه از دوربین های هوشمند عینک هوشمند با دوربین یکپارچه برای ارتباط با مرکز تخصصی استفاده می کنند و به متخصص از راه دور اجازه می دهند تا راهنمایی های فنی را انجام دهد.گلی متخصصان به اتاق کنترل Ennova زمینه عمل را نشان می دهد از این تکنسین و ارتباط با او از طریق پخش صوتی و تصویری و یک گپ خلاقانه مستقیما در عینک های هوشمند. در این روش ، تکنسین تعمیر و نگهداری از راه دور پشتیبانی می شود و در صورت لزوم ، گام به گام و بدون نیاز به ارسال یک متخصص در سایت ، از راه دور راهنمایی می شود.

وی اظهار داشت:

“این یک راه حل ابتکاری است که ما مدت ها با عزم جدی با آن کار کرده ایم و امروز به ما این امکان را می دهد تا راه حل ها را کاهش داده و هزینه ها را کاهش دهیم ، در عین حال سطح کیفی خدمات را نیز افزایش دهیم.”

Fiorenzo Codognotto رئیس گروه Ennova.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »