فناوری پوشیدنی می تونه بعضی بیماری ها رو درمان کنه !

در بخش استخدام معاون ارشد در طراحی صنعتی، گفته شده که بهترین گزینه برای این قسمت، فردی است که بتواند یک گروه بین المللی طراحی فناوری‌های پوشیدنی که تحت نام موتورولا به فعالیت می‌پردازند را ایجاد نماید و به طور روزانه به مدیریت در این بخش بپردازد.

موتورولا در بخش مربوط به استخدام معاون ارشد در طراحی صنعتی نوشته است:

تیم فناوری‌های پوشیدنی ما قرار است با مدیریت خوب، محصولاتی طراحی کنند تا بتوانند برند موتورولا را در راس قله موفقیت قرار دهند. فضای رقابتی سنگین و البته در حال رشد این بخش، باعث خواهد شد که با چشمانی کاملا باز، رو به جلو حرکت کنیم.

این شرکت به دنبال فردی خبره است که با دارا بودن بیش از 15 سال سابقه، بتواند یک برنامه‌ریزی جامع و کامل در طراحی شیوه‌های نوین مدیریتی در زمینه فناوری‌های پوشیدنی را به این شرکت ارائه دهد.

البته گوگل، صاحب اصلی کمپانی موتورولا  نیز، سرمایه‌گذاری زیادی در این زمینه انجام داده است. دو محصول عینک گوگل و ساعت هوشمند، نمونه‌های این سرمایه‌گذاری هستند.

موتورولا دو سال پیش نیز سعی نمود با تولید یک ساعت هوشمند به نام MOTOACTV، حضور خود را در این بازار اعلام کند، اما متاسفانه در آن بخش با شکست مواجه شد.

دلیل اینکه چرا موتورولا، اکنون قصد دارد به تنهایی اقدام به طراحی و تولید این قبیل فناوری‌ها نماید، کاملا مشخص نیست. شاید این کمپانی، اکنون، برای طراحی و تولید انبوه این قبیل محصولات مجهزتر از گوگل باشد.

آن‌چه مشخص است این است که در این روزگار غریب، بیان این موضوع که کمپانی‌های بزرگ چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، قدری سخت و غیر قابل پیش‌بینی است.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »