پوشیدنی هایی از جنس دوستی!

شرکت Gemio دستبندی را طراحی کرده است که دستبد های دوستی نامیده می شوند. این شرکت چند روز پیش یک سری از دستبندهای قیمتی را رونمایی کرد که از طریق سنگ هایی که از خود نور ساطع می کنند، می توانند با یکدیگر از طریق بلوتوث ارتباط برقرار کنند.

مدیر عامل شرکت Gemio گفت:

امروز جوانان دیگر به دنبال برند نیستند، آن ها می خواهند خودشان برند باشند و می دانند که از طریق تکنولوژی این امر امکان پذیر است.

کاربران با استفاده از نرم افزار MyGemo می توانند افکت نور دستبند های خود را کنترل کرده و به آن ها دستور هایی مثل ” دست دادن” بدهند همچنین می توانند تا فاصله جفت شدن (Pairing range) به دیگر کاربران پیام هایی از جنس کد های نوری بفرستند.

گفتنی است؛ محدوده جفت شدن بین دو دستبند 50 تا 100 فوت است. کاربران همچنین می توانند با تعویض سنگ های دست بند، طرح سخت افزاری خود را تغییر دهند. هدف از طراحی چنین دستبندی ارتقای ارتباط اجتماعی و پر اهمیت جلوه دادن ارتباط رو در رو در بین جوانان نسل ساعت های هوشمند است.

مدیر عامل شرکت Gemo گفت:

هیچ یک از پوشیدنی های دیگر توجه و اهمیتی به ارتباط عاطفی و اجتماعی جوانان نمی دهد.

گفتنی است؛ بند و سنگ های این دستبند از جنس پلی کربنات بوده و نور ساطعه از سنگ های آن LED نیست. در حال حاضر نرم افزار MyGemio بر روی IOS قابل نصب است و در آینده سیستم عامل های اندروید را هم ساپرت می کند.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »