ابزار پوشیدنی مدرسه هوشمند در جهت بهبود کیفیت آموزش

یکی از تکنولوژی های نوین در حوزه  ابزارهای مدرسه هوشمند، ابزار پوشیدنی مدرسه هوشمند می باشد. از عینک و دست بند گرفته تا لباس و کلاه های  هوشمند. این ابزارها کاربردی های گوناگونی دارد. یکی از کاربردی ترین حوزه ها، آموزش می باشد. هوشمند سازی مدارس و ورود تکنولوژی به مدارس باعث شده این تکنولوژی ها وارد عرصه آموزش شود. ترکیب این ابزارها و نرم افزار مدرسه هوشمند می تواند به کیفیت آموزش کمک شایانی کند. در ادامه برخی از این ابزارها و نحوه بکارگیری آنها در مدرسه هوشمند و نرم افزار مدیریت مدرسه خواهیم پرداخت. عینک هوشمند گوگل به عنوان پیشتاز در عرصه تکنولوژی ابداع کننده عینک هوشمند می باشد. این عینک که شباهت زیادی به عینک معمولی دارد، دستیاری ارزشمند در این روزها می باشد. با ارائه این عینک شرکت های گوناگون به کپی کردن این تکنولوژی نمودند و انواع این عینک وارد زندگی روزمره انسان شد. در این بین حوزه آموزش نیز بی نسیب نماند. شرکت های نرم افزاری فعال در هوشمند سازی مدارس با ارائه نرم افزار مدرسه ترکیب شده با این تکنولوژی ها سعی در جذاب تر کردن محصولات خود نمی دند. اما نرم افزار مدیریت مدرسه نیز بروز شد و معلمان با استفاده از این ابزار پوشیدنی مدرسه هوشمند به امکانات کمک آموزشی و تدریس نوینی دست یافتند. نمایش ویدیو، عکس و اسلاید از ویژگی های منحصر به فرد این عینک های می باشد که در ترکیب با نرم افزار مدیریت مدرسه حوزه آموزش را متحول کرد.

یکی از تکنولوژی های نوین در حوزه  ابزارهای مدرسه هوشمند، ابزار پوشیدنی مدرسه هوشمند می باشد. از عینک و دست بند گرفته تا لباس و کلاه های  هوشمند. این ابزارها کاربردی های گوناگونی دارد. یکی از کاربردی ترین حوزه ها، آموزش می باشد. هوشمند سازی مدارس و ورود تکنولوژی به مدارس باعث شده این تکنولوژی ها وارد عرصه آموزش شود. ترکیب این ابزارها و نرم افزار مدرسه هوشمند می تواند به کیفیت آموزش کمک شایانی کند. در ادامه برخی از این ابزارها و نحوه بکارگیری آنها در مدرسه هوشمند و نرم افزار مدیریت مدرسه خواهیم پرداخت.

عینک هوشمند گوگل

به عنوان پیشتاز در عرصه تکنولوژی ابداع کننده عینک هوشمند می باشد. این عینک که شباهت زیادی به عینک معمولی دارد، دستیاری ارزشمند در این روزها می باشد. با ارائه این عینک شرکت های گوناگون به کپی کردن این تکنولوژی نمودند و انواع این عینک وارد زندگی روزمره انسان شد. در این بین حوزه آموزش نیز بی نسیب نماند. شرکت های نرم افزاری فعال در هوشمند سازی مدارس با ارائه نرم افزار مدرسه ترکیب شده با این تکنولوژی ها سعی در جذاب تر کردن محصولات خود نمی دند. اما نرم افزار مدیریت مدرسه نیز بروز شد و معلمان با استفاده از این ابزار پوشیدنی مدرسه هوشمند به امکانات کمک آموزشی و تدریس نوینی دست یافتند. نمایش ویدیو، عکس و اسلاید از ویژگی های منحصر به فرد این عینک های می باشد که در ترکیب با نرم افزار مدیریت مدرسه حوزه آموزش را متحول کرد.

ساعت هوشمند

اولین بار این اپل بود که ساعت هوشمند خود را وارد بازار نمود و همه را به تحسین وا داشت. اما به سرعت سایر شرکت های تکنولوژی همچون سامسونگ و سونی نیز به سرعت این محصول را کپی کردند. اما ویژگی منحصر به فرد این ساعت ها چیست. وجود سنسورهای متفاوت در این ابزار هوشمند سبب شده کاربرد های گوناگون آن درک شود. یکی از مهم ترین دغدغه های متخصصین حوزه آموزش در مبحث هوشمند سازی مدارس، پایش ویژگی ها مرتب با آموزش در دانش آموزان می باشد. این متخصصین با متصل کردن اطلاعات سنسور های این ساعت های هوشمند به نرم افزار مدیریت مدرسه توانستند اطلاعات را پایش و گزارشات مفید مدیریتی را تدوین کنند. بعلاوه با استفاده از نرم افزار مدرسه می توان اطلاعات سلامت دانش آموز را در اختیار اولیا دانش آموز قرار داد.

واقعیت مجازی دنیای واقیعت مجازی یکی از جذابترین بخش هایی می باشد که شرکتهای مختلف تکنولوژی به دنبال استفاده از آن هستند. دوربین های واقعیت مجازی به طور گسترده توسط شرکت های غول تکنولوژی ارائه و خیلی سریع در بستر های گوناگون مانند بازی ها و صنعت مورد استفاده قرار گرفت. اما حوزه آموزش نیز بی تاثیر نبود. هوشمند سازی مدارس که بسیار نیاز به تکنولوژی های برتر داشت به سرعت سعی در ترکیب این ابداع در ابعاد مختلف آموزشی داشت. انواع نرم  افزار مدرسه با این دوربین ها ترکیب و بستر آموزش برای دانش آموزان جذابتر شد. در این بین معلمین هم با استفاده از نرم افزار مدیریت مدرسه خود اقدام به بروز رسانی روش تدریس خود نموده و از مزیت های واقعیت مجازی در کمک به درک بهتر دانش آموزان با استفاده از ابزارهای هوشمند سازی مدارس پرداختند.

 

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »