اضافه کردن دوربین به ساعت هوشمند

شرکت اپل به تازگی الگوهای جدید از طراحی بعدی خود برای اضافه کردن دوربین به ساعت‌های هوشمند منتشر کرده است که اطلاعات تازه‌ای از این جهش بزرگ در صنعت گجت‌های پوشیدنی به ما می‌دهد.طراحی که از این ایده منتشر شده یک سنسور اپتیکال را در انتهای بند منعطف ساعت نشان می‌دهد. مکان طراحی شده برای این دوربین به کاربر اجازه می‌دهد بدون جابه‌جا کردن مچ دستش بهترین زاویه برای عکس برداری را پیدا کند.

روش کار دوربین ساعت هوشمند اپل چگونه است؟

برای مثال شما می‌توانید برای گرفتن عکس از سوژه‌ای که در مقابلتان حضور دارد، بند این ساعت هوشمند را به طرف بالا بکشید. همچنین برای گرفتن عکس سلفی تنها کافیست این بند را به سمت عقب نگه دارید. در یکی از طراحی‌های منتشر شده نشان داده می‌شود که این بند چقدر برای ثبت یک تصویر توانایی چرخش دارد. این در حالی است که الگویی وجود دارد که وجود دو دوربین در جهات مختلف اپتیکالی را نشان می‌دهد. تصاویر با ضربه زدن رو ساعت هوشمند یا استفاده از کنترل صوتی ثبت می‌شوند. هنگامی که کاربر قصد عکس‌برداری ندارد می‌تواند به راحتی دوربین را از ساعت هوشمند جدا کند.

چه زمانی ساعت هوشمند ما دارای دوربین می‌شود؟

اضافه کردن دوربین به یک گجت پوشیدنی کار سختی است. به محض این که دوربین به مچ شما متصل می‌شود گزینه‌های عکس‌برداریتان بسیار محدود می‌شود مگر این که بخواهید گزینه‌های دیگری را امتحان کنید. یکی از این راه‌حل‌ها را در طراحی جدید اپل مشاهده می‌کنید. این راه حل حضور دوربین روی بند ساعت است. البته این طراحی خود مشکلاتی به همراه دارد.پیشتر شایعاتی درباره اضافه کردن دوربین به ساعت هوشمند اپل در فضای مجازی پخش شده بود و این الگو‌های تازه منتشر شده نیز می‌تواند به برنامه‌های قبلی این شرکت مرتبط باشد. اپل این طراحی را هنگامی که در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ ساعت هوشمند سری ۲ عرضه شد، اپلای کرد. از آن موقع تاکنون اپل دو نسل دیگر از ساعت‌های هوشمند خود را عرضه کرده است، اما هیچ نشانه‌ای از وجود دوربین در آن‌ها نیست. نمی‌گوییم که این اتفاق هیچ گاه رخ نخواهد داد، اما باید برای دیدن آن صبر داشته باشیم.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »