بازگشت گوگل با عینک هوشمند بدون شیشه

نسل جدید گوگل گلس یا همان عینک هوشمند گوگل احتمالا دیگر با شیشه ساخته نخواهد شد. لازم به ذکر است که نسل بعدی این عینک‌ها با سه قابلیت متفاوت ساخته می‌شود که یکی از این سه گونه هیچ صفحه نمایشی ندارد.

تمرکز این مدل تنها بر روی صدا بوده و برای اهداف ورزشی می‌توان از آن استفاده کرد. در نگاه اول این دسته از عینک‌ها ممکن است برای ما با هدست‌های بلوتوثی تفاوت چندانی نداشته باشد اما بهتر است قبل از روانه شدن این محصول به بازار درباره این محصول پیش‌داوری نکنیم.

اما اگر به دنبال نمونه دارای صفحه نمایش این عینک‌ها هستید باید بدانید که حداقل یکی از این سه عینک دارای صفحه نمایش است. البته هنوز هم شایعات زیادی درباره این سه نسل جدید عینک گوگل وجود دارد و حتی ممکن است که کمپانی گوگل این رقم را به دو مدل تقلیل دهد.

اما با این حال این‌گونه از گزارش‌ها می‌تواند تصویری کلی از نسل جدید این عینک‌ها که به احتمال زیاد در سال آینده میلادی ارائه می‌شوند به شما بدهد.

به این ترتیب می‌توان گفت که گوگل قصد دارد تا محصول خود را با امکان کمترین سوءاستفاده ممکن به بازار مصرف روانه سازد و اشتباهات پیشین خود را درس عبرت قرار بدهد.

خواندن این موارد پیشنهاد می شود:
Translate »